GoldCarp  
 GoldCarp  •  Články  •  Fórum  •  Ke stažení  •  Odkazy  •  Časté otázky  •  Kontakt 
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Poslat heslo

Registrace!
Menu
Translate
Meteo
EDC Facebook
Články : Zimní pískovna..........................................................
Zasláno od Goldcarp dne 27.11.2015 16:27:40 (717 otevření)

Alpské dobrodružstvíZimní pískovna
Autor: Jaroslav "JAMD" Sácký - Jamd67@seznam.cz

Ve čtvrtek jsem obdržel první várku zboží. Tentokrát mi honí v hlavě že vyrazím k vodě pod novou vlajkou IMOTHEP BAITS. V pátek jsme slavili doma moje narozeniny a už jsem měl v hlavě že pojedu na ryby.Podíval jsem venku z okna jak leje jako z konve. Po chvilce přemýšlení jsem se rozhodl že vyrazím na ryby. Já mám narozeniny, ...hodně bych přál nějaký pěkný úlovek. Pořád mám v hlavě chytit pořádného kapra alespoň nad 20kg doufám že splním moje přání. Dorazil jsem k vodě a je pořádná zima a prší.

Alpské dobrodružstvíAlpské dobrodružství

Zakrmoval jsem každý prut 5kg partikla a 1kg boilies 18mm. První záběr přišel na boilií mix koření, kapr kolem 65cm hned jsem ho pustil nefotil jsem to. Měl jsem myšlení na pořádný úlovek zatím. Pak přišel druhém prutu záběr a za pár vteřin hned na třetím prutu další záběr nestíhal jsem. Swinger byl brutálně nahoru, sekl jsem jeden prut byl lehce nahnutá špička prutu upustil jsem cívku volně ale třetím prutu byl brutálně nahnutá špička prutu a boj trval zhruba 15min, když jsem ho uviděl úplně se mi rozklepaly nohy. Kapr měl určitě odhad přes 20kg, snažil jsem se ho vytáhnout co nejvíc opatrně ale jak jsem pod něj dával podběřak kapr cukl hlavou a vyháknul se.

Alpské dobrodružstvíAlpské dobrodružství

Smůla jsem zklamaný. Zařval jsem na něj a modlil jsem aby se vrátil. Škoda, sedím zklamaný u vody a přemýšlím se. Později píšu parťákovi Zdendou P. zprávu, protože jsme neslyšící tak znakujeme přes webkamerou. Trošku mě přešel smutek. Tak neváhám si, vezmu loďku jedu zakrmit a pak zavážet. Když jsem všechno nachystal vše krmení a zavážení hned mi přijela za mnou moje přítelkyně a můj neslyšící kamarád Mirek F. Přijeli se podívat jak mi jde rybaření a pokecali jsme abych tu v té zimě nezůstal sám. Popíjeli jsme víno a mrzly nám u toho uši a nos venku bylo v noci - 4°C.

Alpské dobrodružstvíAlpské dobrodružství

Dopíjím hrnek s vínem a vzpomněl na toho Bigcarpa přemýšlím se a jsem smutnej zatím. Potom při popíjení vínkem jsem citíl vibrace na ruce od hlásiče, letím k prutu. Zásekl jsem a začína o holý boj. Nasedl jsem na loďku a asi po 10 minutách jsem ho uviděl krásný macek lysec s vysokým tělem a malou hlavou ten má určitě 20kg a je v podběráku! Zabral mi na bolii uzený losos. Hned se mi honí hlavou že mě určitě musel slyšet jak jsem na něj zařval abych jsem nesplašil. Vážím ukazuje kolem +20kg fotografuji a píšu kamarádovi zažítek z úlovku a asi za 15 min další záběr. Tentokrát šupináč, taky pořádný macek hned jdu zvážit a ukazuje ručička +20kg. Zabral na boilii brusinka+olihen. To byl můj zážitek jmeninám a velká radost obě jsem pokořil nový osobáky nad +20kg. Moje kaprařina je můj sen. Musím poděkovat s božném přání že kapřící mi zabrali moje návnady od IMOTHEP BAITS a musím taky poděkovat šéfovi Daliborovi R. za skvělou spolupráci a dík.


Jaroslav "JAMD" Sácký

Verze pro tisk Poslat tento článek přátelům
GoldAktualit
Copyright: 2006 @ GoldCarp - Czech Republic :: Vzhled od Theme4u