GoldCarp  
 GoldCarp  •  Články  •  Fórum  •  Ke stažení  •  Odkazy  •  Časté otázky  •  Kontakt 
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Poslat heslo

Registrace!
Menu
Translate
Meteo
EDC Facebook
Články : Lipenská přehrada......................................................
Zasláno od Goldcarp dne 11.7.2018 13:10:00 (219 otevření)

 Dovolená v tropickém Rakousku Lipenská přehrada
Autor: Wildcarp - zdenekkalisek@seznam.cz

Zdravím všem kaprařům, jetfišáci a neslyšícím.

Letos jsem vyrazil na druhou svazovou výpravu nádhernou Lipenskou přírodu na 4dní. Vzal jsem oproti minulé výpravy z Lipna jsem usadil na jiné místě a chytal jsem pouhý 28hodin...


Vzal jsem boilies BIOCRAB, BIOENZYM FISH/JÁTRA a BIOSQUID vše bohužel bez záběru.Tak teď jsem změnil jiné místo na hloubku okolo 6 metrech a vzal jsem jinou boilies FRANKFURSKOU KLOBÁSU, BIOKRILL, SEPIE/KRILL a CHILLI/TUNA vše různě velikosti a hlavně extra tvrdé boilií.

 Dovolená v tropickém Rakousku  Dovolená v tropickém Rakousku

Zavážel jsem okolo 150 metrech obě vedle bójky jeden prut na boilies KLOBÁSU dvě koule a druhém prutu nastražil CHILLI/TUNA jednu kouli 24mm a první záběr přišel až druhý den ráno hned obrovském boji s zamotaním bójkou jsem zdolal šupináče (sazan) ten super kormidlo a obrovský ploutve bylo velmi obtížné zdolat což mi povedlo rozjásal jsem radosti měřil 83cm/7,7kg což je můj první osobák ze svazové vody mi to zobnul na dvě kouli klobásu.Během dne jsem zdolal dvě kapry dorostence kolem 60ti cm a dvakrát vyháknul mi u břehu.Třetí den už to bylo makačka 5 záběrů jedno jsem přišel u břehu a 4 ks kapry zabrali na nejvíce boilies klobásu a pak místo Chilli/Tuna jsem změnil na BIOKRILLA průměru 24 mm mi to zabralo z toho dvě kapry 63cm a 75cm/6,4kg také dvě kapry 66cm a další můj osobáka jsem zvyšil na 85cm/rovných 10kg na obě boilies Klobásu dvě koule.

 Dovolená v tropickém Rakousku  Dovolená v tropickém Rakousku

Předtím jsem také zkoušel na boilies mysterky SÉPIE/KRILL bohužel se rozdrobili bílé ryby na malý kousky což jsem musel změnit na extra tvrdou kouli BIOKRILLA. Poslední noc jsem rozhodl přidat 3 koule klobásy a 3 koule biokrilla 24 mm obaleném těstem důvodu jsem byl hodně utahaným a unaveným spoustu záběrů dorostenců. Brzo ráno poslední den číslo 4.

 Dovolená v tropickém Rakousku  Dovolená v tropickém Rakousku

Se mi to vyplatilo dát tam 3 koule klobásy 20mm zobnul 59cm dorostenec což jsem nepochopil že to dokážou. Za hodinu hned druhým záběru mi zobnul skutečně na biokrilla 3 koule 24 mm neuvěřitelně s háčkem číslo 4 carp - rus novinkou predátor zdolal jsem výtečném boji šupináče mohutným tělem měl 78cm/váhou 9,7kg a byl to opravdu krásný krasavec. Zažil jsem na svazovém výpravě v Lipně opravdu nádherně a přesto spokojen 10 kaprů a škoda těch 4 o to jsem přišel u břehu.
Zdeněk "Wildcarp" Kalíšek

Verze pro tisk Poslat tento článek přátelům
GoldAktualit
Copyright: 2006 @ GoldCarp - Czech Republic :: Vzhled od Theme4u