Hlavní  •  Clánky  •  Profil  •  Vyhledej  •  Registrace
 Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Poslat heslo

Registrace!

 Menu

 Translate

 Meteo
 • Windguru
 • Chmi
 • Wunderground
 • Meteo
 • Brno
 • Nové Mlýny TOPlist

 •  EDC Facebook

   EDC Hitparáda

   EDC Galerie

   NEWS oblečení EDC & EDF

   Hledat

  Rozšířené hledání

  Archív aktualit

  Hlavní »» Gold aktualit:

  Obsah


  Sezóna 2017  2.10.2017

  EDC: Goldy # Vítek Brokeš, Czech Republic

  Mušovská jezera - 530ha

  EDC: Goldy # Vítek Brokeš, Czech Republic

  Opět po čase se zase hlásím na Mušovská jezera a skoro dva roky nechytal, ale vrátil se velkém stylu. Tak s Brokešem jsme v pátek vyrazil do neděle dopoledne a jelikož budu chytat pouze odhozem. Zdolali jsme sice jen 3 kaprů a největší z nich byl šupináč těsně pod deset kilo.  18.9.2017

  EDC: Zdeněk "Goldy" Prajs, Czech Republic

  VN Králová - 1080ha

  EDC: Zdeněk  Posílám aktualitu ze slovenské nádrže Králová s rozlohou 1080 ha, kde jsem se byl podívat poprvé. Jeli jsme sem spolu s Coline Douglasem ze Skotska a Bodisem ze Slovenka. Dohromady jsme zde strávili úspěšný týden. Přes 60 kaprů do 10 kg, několik nad 12 kg a největší radost mi udělal lysec lysec 21,8 kg. Z nástrah nejvíce fungovala zejména novinka Pyramid Krill, Scarab a Ramzes od Imothepu.


  Na magazín Kapr - listopad 2017 se nám objevil nový miničlánek " Zprávy od vody "

  Časopisy  13.8.2017

  EDC: Zdeněk "Goldy" Prajs, Czech Republic

  EDC: Zdeněk  Byl to naše druhá letošní dovolená jsem si vybral až v začátku srpna. V den odjezdu panovala tropická vedra, což se nezměnilo ani za celý zbytek týdne a teplota nešla nad 37 stupňů. Venku skoro čtyřicítky, v bivaku ještě o něco víc a voda měla neuvěřitelných 29 stupňů! Vzhledem k extrémně vysoké teplotě vody, jsem si říkal, že výjimečně zkusím zakrmit hodně a pokusit se tím vyvolat v rybách jejich ztracenou žravost. K tomu jsem použil boilie a hodně partiklu. A nakonec se vyplatilo! Dohromady 24 kaprů, největší šupináč 20,3kg a lysec 23.8kg oba zabral na boilie novinka KRILL z dílny Imothep.


  Na magazín Kapr - říjen 2017 se nám objevil nový miničlánek " Zprávy od vody "

  Časopisy  12.6.2017

  EDC: Zdeněk "Goldy" Prajs, Czech Republic

  Návrat po dvaceti letech na Věstonická nádrž

  EDC: Zdeněk  Dlouho jsem letos přemýšlel, kam pojedu na našich vodách zahájit sezonu. Vzhledem k tomu, že jednou z mých oblíbených lokalit je Pálava, tak jsem nakonec zvolil Věstonice, kde jsem nebyl dlouhých 20 let od roku 1997. To byl ostatně i jeden z hlavních důvodů proč právě tento revír. Volba se to nakonec ukázala správná, přinesla mi krásných 9 dní plných dobrodružství. Celkem jsem vytáhl 107 kaprů a dalších 18 se buď utrhlo či upadlo kousek od břehu. Připravené boilies Amon sea, Krill, Scarab i Kleopatra tedy zafungovaly podle představ. Na průměr 20 mm se chytaly zejména menší kusy mezi 3 až 9 kg a pak 10 do 13 kg. Na druhý prut jsem dával vetší průměr 24 mm, na který braly větší váhové kategorie - nej kousek měl 15,2 kg a 96cm. Přeji podobně příjemný vstup do sezony i ostatním. Petrův zdar! EDC Goldy


  Na magazín Kapr - prosinec 2017 se nám objevil nový miničlánek " Zprávy od vody "

  Časopisy
  18.3.2017

  EDC: Zdeněk "Goldy" Prajs, Czech Republic

  EDC: Zdeněk

  Tak na první letošní výpravu jsem vyrazil na menší rybník na svazovku, které jsem navštěvoval naposled před patnácti lety. Dvoudenní u vody mi přineslo tři krásné kapry a jeden lína, který mi udělal opravdu velikou radost, že letošní první kapr :)
  >>> Goldarchív aktualit 2006 - 2016 <<<


   GoldRecord

   GoldNews & Aktuality

   GoldNews
  VN Králová (11.9.2017)
  VN Králová

   GoldNoviny

   GoldGalerie


   GoldNature

   GoldMagazine


   GoldYouTube   

  Copyright: 2006 @ GoldCarp - Czech Republic
  :: FI Black 3D Blue phpBB2 style by Daz :: XOOPS2 theme by PetitOOps ::