GoldCarp  
 GoldCarp  •  Články  •  Fórum  •  Ke stažení  •  Odkazy  •  Časté otázky  •  Kontakt 
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Poslat heslo

Registrace!
Menu
Translate
Meteo
EDC Facebook

Archív aktualit

Hlavní »» Gold aktualit:

Obsah


Sezóna 201818.11.2018

EDC: Zdeněk "Goldy" Prajs, Czech Republic

EDC: Zdeněk

V polovině listopadu na Pálavě se opět vrátíme na třídenní výlet do Mušovská jezera a počasí se vydařilo a tak jsme se těšili nám podařilo udělat několik záběrů a nakonec za necelých 3 dní se na břeh podívalo pět kaprů.1.11.2018

EDC: Zdeněk "Goldy" Prajs & Libor Sedláček, Czech Republic

EDC: Zdeněk

Na konci října jsem vyrazil s kolegou kaprařem Liborem Sedláčkem na týdenní výpravu. Asi nikoho nepřekvapím, že jsem se opět vrátil do oblasti pod Alpami kde to prostě miluji. Na to, že už byla polovina října, bylo celkem teplé a stabilní počasí, a tak kapři brali hlavně z různých lavic s vodním porostem. Poslední dva dny přišel silný déšť a bylo mlhavo. Kapři tedy najeli do hloubky, záběry z mělčin ustály a těžit z toho začali ti, co vsázeli spíše na hloubku. Za celý týden se mi podařilo 6 kaprů dva nad dvacet a jeden top lysec 26,4 kg na boilies Amon sea - 24mm a druhý krásně zbarvený lysec 20kg na boilies novinku Eufrat - 20mm. Můj přítel Libor za celý týden vytáhl jednoho kapra 9kg a obrovského amura 116cm / 21,5kg na Pyramid Krill.


Na magazín Kapr - prosinec 2018 se nám objevil nový miničlánek " Zprávy od vody "

Časopisy5.10.2018

EDC: Zdeněk "Goldy" Prajs, Czech Republic

EDC: Zdeněk

Opět přijíždím na oblíbená Mušov na lovu kaprů na Pálavských jezerech, kde jsem přenocoval a strávil tam prý dva dny a nachytal krásné kapry, opět to vyšlo a koukni na galerii fotografií... Co se týče nástrah, opět jsem vsadil na boilie od Imothep a to Pyramid Krill a Amon sea, které se stává mojí oblíbenou nástrahou.26.9.2018

EDC: Zdeněk "Goldy" Prajs, Czech Republic

EDC: Zdeněk

Letos na kapra moc nechytám, musím přiznat, že kvůli věnovat a péče otec nemám možná tolik času se jim věnovat, ale podařilo se mi najít čas a vždy když vyrazím na milovaný Mušovský jezera, tak mě mrazí v zádech. Tyto revíry jsou moje láska :) Nicméně, místo jsem našel a od pátku do pondělí dopoledne se mi podařilo 7 kaprů, převážně šupináči a jednu lysec. Opět pecka co se týče nástrah z dílny Imothep je to brilantní Pyramid Krill, který nikdy nezklame a další exkluzivní boilies Amon sea.


Na magazín Kapr - listopad 2018 se nám objevil nový miničlánek " Zprávy od vody "

Časopisy28.6.2018

EDC: Zdeněk "Goldy" Prajs, Czech Republic

EDC: Zdeněk

Opět přijíždím na svazových vod na Jižní Moravě, kde jsem přenocoval a strávil tam 3 dny. Počasí včera v tropickém vedra až vyšplhá nad třicet stupňů, a zítra náhle ochlazuje až pod 10 stupnňů. Nachytali jsme celkem přes 20 kaprů i dokonce se mě podařilo ulovit pěkného lysce přes 13kg.


Na magazín Kapr - říjen 2018 se nám objevil nový miničlánek " Zprávy od vody "

Časopisy12.6.2018

EDC: Zdeněk "Goldy" Prajs, Czech Republic

EDC: Zdeněk

A tak jsem letos podruhé vycházky na kapry a úspěšná druhá výprava na svazovka na jižní Moravě ve znamení boilies Pyramid Krill.
>>> Goldarchív aktualit 2006 - 2017 <<<


GoldAktualit
Copyright: 2006 @ GoldCarp - Czech Republic :: Vzhled od Theme4u